Ogólnopolska Konferencja Naukowa – „Postępowanie egzekucyjne wobec aktualnych i projektowanych zmian-zagadnienia prawne, ekonomiczne i społeczne”

W dniu 8 czerwca 2019 roku miałem przyjemność wygłosić wykład na Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej – „Postępowanie egzekucyjne wobec aktualnych i projektowanych zmian-zagadnienia prawne, ekonomiczne i społeczne”.

Konferencja zorganizowana została na Uniwersytecie Opolskim, przy udziale Okręgowej Rady Adwokackie w Opolu, Izby Komorniczej we Wrocławiu, Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA POLAND przy patronacie Prezydenta Miasta Opola Arkadiusza Wiśniewskiego.

Wśród znakomitych prelegentów, miałem zaszczyt oraz wielką przyjemność wygłosić wykład pod tytułem „Wybrane aspekty postępowania egzekucyjnego w świetle zmian obowiązujących po dniu 01.01.2019r.”  W. wystąpieniu  przybliżyłem zmiany wprowadzone w Kodeksie postępowania cywilnego nowelizacjami postępowania egzekucyjnego tj. Ustawą o komornikach sądowych oraz Ustawą o kosztach komorniczych. W wystąpieniu poruszyłem zagadnienia związane ze zwiększonymi uprawnieniami referendarzy sądowych, z utworzeniem w sądach wydziałów egzekucyjnych oraz zmianami w procedurze wszczynania i umarzania postępowania egzekucyjnego. W wystąpieniu pochyliłem się również nad zmianami dotyczącymi egzekucji z ruchomości oraz sposobem ustalenia i poszukiwania majątku dłużnika przez komornika.

olaf hamberger prawnik

Frekwencja na Konferencji dopisała. Liczne i znakomite grono uczestników podniosło rangę Konferencji. Bardzo dziękuję organizatorom za możliwość uczestniczenia w Konferencji.

Download Nulled WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
Download Nulled WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
download udemy paid course for free
download xiomi firmware
Free Download WordPress Themes
lynda course free download

Poprzedni
Następny