Należy Ci się więcej!

Nasza kancelaria zajmuje się likwidacją szkód na mieniu i osobach. Reprezentujemy poszkodowanych przed sprawcami szkody i ich ubezpieczycielami. Pomagamy w ustaleniu należnych poszkodowanym świadczeń odszkodowawczych oraz doradzamy jak udowodnić szkodę i jej wysokość. Zobowiązany do naprawienia szkody nigdy nie pomoże poszkodowanemu w uświadomieniu mu całego katalogu świadczeń które powinna otrzymać osoba uprawniona. My wiemy jak pomóc w takiej sytuacji!

NALEŻY CI SIĘ WIĘCEJ! Poszkodowani nie mają świadomości czym tak naprawdę jest ODSZKODOWANIE. Firmy ubezpieczeniowe świadomie wprowadzają w błąd nie informując Ich, co Im się należy. Odszkodowanie to nie tylko pieniądze za poniesione straty ale także m.in. świadczenia rentowe, zwrot wydatków na leczenie czy wypłaty z tytułu zwiększonych potrzeb. KANCELARIA zadba o to, byś otrzymał co do grosza każdą złotówkę która Ci się należy w związku ze zdarzeniem wywołującym szkodę.

MASZ PRAWO DO PEŁNEGO ODSZKODOWANIA! Dla osób poszkodowanych najważniejsza jest gwarancja rzeczowej, fachowej i profesjonalnej pomocy w walce z osobami zobowiązanymi do naprawienia szkody oraz firmami ubezpieczeniowymi. Dzięki KANCELARII będziesz wiedział co dzieje się w Twojej sprawie, kto tą sprawą się zajmuje i kiedy sprawa powinna być załatwiona. Koniec z anonimowością, rozmowami na telefon, odsyłaniem do innej osoby. KANCELARIA daje Ci gwarancję osobistego kontaktu z osobami które pomagają załatwić Twoją sprawę.

Z NAMI OSIĄGNIESZ WIĘCEJ! KANCELARIA współpracuje z RZECZOZNAWCAMI MAJĄTKOWYMI oraz LEKARZAMI specjalizującymi się w wycenie roszczeń. W przeciwieństwie do innych firm odszkodowawczych nie kończymy współpracy na etapie ugodowego wyegzekwowania roszczeń od zobowiązanego. To Ty decydujesz o tym, kiedy zakończyć sprawę. Pomagamy w znalezieniu najlepszych kancelarii prawnych w okręgu Sądu który rozpoznawał będzie Twoją sprawę. Przygotowane przez nas dokumenty pozwolą szybko i sprawnie przeprowadzić postępowanie dowodowe.

CENIMY PROFESJONALIZM! Nasze wynagrodzenie uzależnione jest od wysokości wyegzekwowanych roszczeń. Prowizję dopasujemy indywidualnie do Twojej sprawy i orientacyjnej wysokości świadczenia na jakie naszym zdaniem zasługujesz. Każda sprawa jest inna. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem i przedstaw krótko swoją sprawę. Wstępna konsultacja jest bezpłatna.

Download WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
Download WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
udemy course download free
download micromax firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
free online course

Poprzedni
Następny